/ 4 نظر / 31 بازدید
فون عروس و داماد

افزایش پیج رنک گوگل | افزایش رنک الکسا | بازدید فوق العاده بالا | فقط در عرض چند ثانیه، به افزایش بازدید خود کمک می کنید. افزایش درصد سئوی وبلاگ شما با تبادل لینک با ما امکان پذیر است | (رنک سایت ما 2 می باشد، و تبادل لینک با ما ۱۰۰% به افزایش رنک شما کمک میکند)

منتظر

سلام عید ولایت بر شما مبارک اگر اجازه بدین لینکتون کنیم. برامون پیغام بگذارید . یا مهدی

کمیل

بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت کمیل در نظر دارد مسابقات وبلاگ نویسی را به مناسبت هفته بسیج برگزار نماید. لذا از علاقمندان به شرکت در این مسابقه دعوت به عمل می آید. موضوعات مسابقه: ۱. بسیج آیینه تعهد و توجه به ولایت ۲. عاشورا جلوه ایثار و شهامت ۳. جنگ نرم و راه های مقابله با آن مهلت ارسال آثار ۰۷/۰۹/۱۳۹۰ نحوه ارسال آثار: پست الکترونیکی: komeil13.khaharan@yahoo.com شماره تلفن: ۰۹۳۹۶۹۳۹۷۹۳ و از طریق این وبلاگ می توانند اقدام نمایند توجه: درج نام و شماره تلفن شخص شرکت کننده در مسابقه الزامی است.

کمیل

شب شعربسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت کمیل در نظر دارد شب شعری را تحت عنوان بزرگداشت شهید شاعر ابوالفضل سپهر برگزار نماید. لذا از علاقمندان جهت ارسال اشعار برای شرکت در این شب شعر دعوت به عمل می آید. موضوعات: ۱. بسیج آیینه تعهد و توجه به ولایت ۲. عاشورا جلوه ایثار و شهامت ۳. جنگ نرم ۴. هفته بسیج ۵. اربعین حسینی ۶. موضوع آزاد مهلت ارسال آثار ۰۵/۰۹/۱۳۹۰ نحوه ارسال آثار: پست الکترونیکی: komeil13.khaharan@yahoo.com شماره تلفن: ۰۹۳۹۶۹۳۹۷۹۳ و از طریق این وبلاگ نیز می توانید اقدام نمایید. توجه: درج نام و شماره تلفن شخص شرکت کننده در مسابقه الزامی است. لطفا اطلاع رسانی کنید.